تابلو اعلانات

چهارمین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی متوسطه اول (سال تحصيلی 1400-1399)

دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی (مسابقه آنلاین قرآنی تفسیر سوره  های یس و  واقعه  از کتاب تفسیر نمونه ( جلد18 و23 )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

ابوالفضل مهرابی صفرزاده

 

2

شهید باهنر 1

استانی

اول

2

محمد رضا تاج

 

4

شهید صدر 2

استانی

دوم

3

سمیه  شجاعی

 

3

حضرت مریم (س)

استانی

دوم

4

علی عزیزی قوپوز

 

3

بعثت 2

استانی

دوم

5

فرزانه کربلایی

 

3

احمدی روشن

ناحیه ای

اول

6

طیبه شبان نیا رکن آبادی

 

2

بوعلی سینا

ناحیه ای

اول

7

فائزه الهامی

 

جعفریه

حضرت خدیجه (س)

ناحیه ای

اول

8

زهرا صدیقی

 

3

اسرا

ناحیه ای

اول

9

زهره یونسی نژاد

 

1

عفاف

ناحیه ای

اول

10

آناهیتا هادیان

 

خلجستان

حجاب

ناحیه ای

اول

11

ابراهیم  زمانی پاشابیک

 

2

امام خمینی 2

ناحیه ای

اول

12

زهره عبداللهی

 

1

هنرستان نور

ناحیه ای

دوم

13

شکرا...  بهرامی سامانی

 

1

ثامن الائمه(ع)

ناحیه ای

دوم

14

معصومه  عنبر حیدری

 

3

سمیه 2

ناحیه ای

دوم

15

معصومه احدی

 

3

غدیر

ناحیه ای

دوم

16

ریحانه دخانچی

 

1

آیت ا... بهاءالدینی

ناحیه ای

دوم

17

زهره لطفی

 

1

نیایش

ناحیه ای

دوم

18

لیلا گائینی

 

3

فتح المبین

ناحیه ای

دوم

19

علی یوسفی

 

2

شهید صیاد شیرازی

ناحیه ای

دوم

20

زینب عباسی

 

3

فرزانگان 2

ناحیه ای

دوم

21

محمدعلی خواجه وند

 

2

شهید باهنر

ناحیه ای

دوم

22

مریم نوریان

 

3

اخوان کریمی

ناحیه ای

دوم

 

آمادگی دفاعی (مسابقه تولید پاورپوینت یا پرده نگار درس دوم کتاب دفاعی پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

سعید خداوردویی

 

۴

اصحاب کساء

استانی

اول

2

معصومه محمدنیا

 

۳

باقریه

استانی

دوم

3

علی جوان

 

۴

آیت ا... مشکینی

استانی

دوم

4

اکرم شب خیز

 

۳

شرف

استانی

سوم

5

هادی حاج ابراهیمی

 

۴

اصحاب کساء

ناحیه ای

اول

6

جنت ترکزاده ماهانی

 

۳

فاطمیه

ناحیه ای

اول

 

آمادگی دفاعی (مسابقه طراحی سوالات استاندارد برتر از کتاب پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

سمیه فروتنی

 

۴

هندویان

استانی

اول

2

ماهرو مرادپور

 

۲

معصومیه ۱

استانی

اول

3

معصومه فیروزی

 

۴

ایران۲

استانی

اول

4

جنت ترکزاده ماهانی

 

۳

فاطمیه

 استانی

دوم

5

سعید خداوردویی

 

۴

اصحاب کساء

 استانی

سوم

6

نیرنائب پاشایی

 

۲

 مهدیه

ناحیه ای

اول

 

کارو فناوری (مسابقه آنلاین با عنوان امکانات آموزشی شاد )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

رقیه جباری

 

3

عصمت

استانی

دوم

2

محمدجعفری ورزنه

 

2

پژوهش 1

استانی

دوم

3

مهدی نظافت

 

4

ولیعصر (عج)

استانی

دوم

4

صدیقه لری جعفرآباد

 

3

اخوان کریمی

ناحیه ای

اول

5

علی اکبر غلامی

 

3

صادقیه

 ناحیه ای

اول

6

اطهره حسن زاده

 

4

غ رهپویان دانش

 ناحیه ای

اول

7

فاطمه پارسائیان

 

1

قائمیه

 ناحیه ای

اول

8

زینب حمیدی عدلی

 

4

استثنایی عترت

 ناحیه ای

اول

9

هادی سلیمی

 

4

غدیر خم

 ناحیه ای

دوم

10

فاطمه ترابی راد

 

2

نفیسه فاضلی

 ناحیه ای

دوم

 

آمادگی دفاعی (مسابقه تولید محتوای الکترونیکی فیلم درس دوم پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

علیرضا شعاعی فرد

 

۴

توحید

استانی

اول

2

اکرم رساپور

 

۳

ریحانه

 استانی

دوم

3

جنت ترکزاده ماهانی

 

۳

فاطمیه

ناحیه ای

اول

4

سعید خداوردویی

 

۴

اصحاب کساء

ناحیه ای

اول

 

آمادگی دفاعی (مسابقه تهیه درسنامه نویسی درس دوم کتاب دفاعی  پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

سعید خداوردویی

 

۴

اصحاب کساء

استانی

اول

2

جنت ترکزاده ماهانی

 

۳

فاطمیه

استانی

اول

3

کبری محمودوند

 

۱

شاهد رضویان

استانی

اول

 

آمادگی دفاعی (مسابقه تهیه اصطلاح شناسی یا ترمینولوژی درس دوم کتاب دفاعی پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

جنت ترکزاده ماهانی

 

۳

فاطمیه

استانی

اول

 

آمادگی دفاعی (مسابقه نقد و بررسي کتاب پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

محدثه السادات حسینی

 

3

امام حسن عسکری(ع)

استانی

اول

 

آمادگی دفاعی (مسابقه نمایشگاه یادواره شهداء و دهه فجر انقلاب اسلامی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

اکرم رساپور

 

۳

ریحانه

استانی

اول

2

ام لیلا حسینی

 

۱

نفیسه

استانی

اول

 

آمادگی دفاعی (اینفوگرافی یا  تولید اطلاعات تصویری درس دوم پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

ام لیلا حسینی

 

۱

نفیسه

استانی

دوم

 

آمادگی دفاعی (مسابقه نگارش طرح درس دوم کتاب پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

جنت ترکزاده ماهانی

 

۳

فاطمیه

استانی

اول

2

اکرم رساپور

 

۳

ریحانه

استانی

سوم

 

 

اطلاعیه انتخابات سرگروه های آموزشی دوره ی اول و دوم متوسطه( سال تحصیلی 401-1400 )- تمدید مهلت تا 20 مرداد

با سلام واحترام

 با تصویب وابلاغ سند تحوّل بنیادین آموزش وپرورش، فصل جدیدی دربرنامه ها وفعالیت های  کیفیت بخشی در آموزش وپرورش آغاز گردید. سند تحوّل بنیادین آموزش وپرورش با نگاهی فراتر و جامع تر از پیش، معلم را به عنوان یک مربی که دارای نقش مرجعیّت علمی است معرفی می نماید.

این نگاه مترقّی به معلم، اهمیت تقویت جایگاه و کارکردهای گروه های آموزشی که شامل معلمان سرآمد می باشد و به عنوان راهبران آموزشی، مسئولیت توانمند سازی معلمان و ارتقای کیفیت آموزشی و تربیتی را برعهده دارند، مضاعف می نماید. از آنجایی که گروه های آموزشی حلقه اتصال بین عوامل آموزشی و اجرایی بوده و درواقع ستون اصلی آموزش هر استان، ناحیه، منطقه و مدرسه را به عهده دارند لذا تحقّق این امر مهم منوط به وجود سرگروه های توانمند، با تجربه، فعّال و خلاّق می باشد. با توجه به دستور العمل وزارت محترم متبوع و ارسال شیوه نامه اجرایی گروه های آموزشی و تربیتی به شماره 189983 مورخ 7/11/98 که تاکید بر انجام انتخابات برای تعیین سرگروه های آموزشی دارد. اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه استان قـم در نظر دارد انتخابات مذکور را مطابق جدول زیر اجرا و سرگروه های آموزشی هر درس را معرفی نماید.

 

سرگروه هاي آموزشي مورد نیاز دوره ی اول متوسطه  استان قم برای سال تحصیلی 401 -1400

 

ردیف

گروه درسی

ساعت

ناحیه 1

ناحیه 2

ناحیه 3

ناحیه 4

1

علوم تجـربی

8

6 ساعت

6 ساعت

6 ساعت

---

2

زبان انگلیسی

---

6 ساعت

---

6 ساعت

---

3

پیام های آسمان و قرآن

8

6 ساعت

6 ساعت

6 ساعت

6 ساعت

4

ادبیات فارسی

8

6 ساعت

6 ساعت

6 ساعت

6 ساعت

5

عربی

16

6 ساعت

6 ساعت

6 ساعت

6 ساعت

6

مطالعات اجتماعی

16

---

---

---

---

7

فرهنگ و هنر

8

---

---

---

---

8

کاروفناوری

8

---

---

---

---

9

آمادگی دفاعی

8

---

---

---

---

10

سنجش و ارزشیابی

8

---

---

---

---

11

درس پژوهی و نظارت بالینی

8

---

---

---

---


همکاران گرانقدر جهت اطلاع از جزئیات، اطلاعیه را از لینک زیر دریافت و به دقت مطالعه فرمایند

 

سومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی متوسطه دوم (سال تحصيلی 1400-1399)

فرهنگ و هنر (مسابقه هنری معلمان و هنرمندان معلم در قالب تولید محتوای آموزشی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

اعظم نیکو بیان

 

1

نیایش

استانی

اول

2

منصوره محمودی

 

3

سمیه

استانی

اول

3

خدیجه وفاخواه

 

کهک

کوثر

استانی

اول

4

فهیمه توتونچی

 

4

شاهد اشراقی

استانی

اول

5

مهری میرزابابایی

 

3

ریحانه

استانی

اول

6

نجمه اکبری

 

2

اسحاق حسینی

استانی

اول

7

محبوبه حسنی پناه

 

4

هدی

استانی

دوم

 

عربی (آزمون آنلاین با عنوان استوری لاین )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه/منطقه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

آناهیتا هادیان

 

خلجستان

حجاب

استانی

دوم

2

زینب محمدی آرانی

 

1

حضرت زهرا(س)

ناحیه ای

اول

3

فرشته گلچی

 

1

شاهد رضویان

ناحیه ای

دوم

4

راضیه شعبان پورالمشیری

 

3

ریحانه

ناحیه ای

دوم

5

مهدی بردباری

 

2

سید ابراهیم فاتحی 1

ناحیه ای

دوم

6

حسین مرادبکلو

 

جعفریه

ائمه طاهرین(ع)

ناحیه ای

سوم

 

فرهنگ و هنر(آزمون آنلاین از کتاب مبانی هنرهای تجسمی )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

نرجس فرشیدمقدم

 

1

نفیسه

استانی

اول

2

نجمه اکبری

 

2

فاتحی 2

ناحیه ای

سوم

3

حبیبه تقی لو

 

4

میثمی

ناحیه ای

سوم

4

علی اکبر کمالیان

 

4

شهدای قلعه چم

ناحیه ای

سوم

5

فهیمه توتونچی

 

4

شاهد اشراقی

ناحیه ای

سوم

 

علوم تجربی (مسابقه نقد و بررسی نمونه سوال امتحانی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

اطهره حسن زاده

 

4

مهندس عسگری

استانی

اول

2

زهرا پاکدامن

 

1

نیایش

 استانی

دوم

3

فاطمه اسماعیل زاده

 

کهک

کوثر

 استانی

دوم

4

زهرا مروتی

 

1

حضرت زهرا(س)

ناحیه ای

اول

5

اعظم نیکو بیان

 

1

نیایش

ناحیه ای

اول

 

زبان انگلیسی (آزمون آنلاین با موضوع آموزش زبان انگلیسی با رویکرد  ارتباطی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

غزاله بحرینی

 

1

خوش رفتار

استانی

اول

2

ابوالفضل یغمایی

 

1

منتظری

ناحیه ای

اول

3

الهه طباخیان

 

4

هدایت

ناحیه ای

دوم

4

مریم نیکو گفتار عزیز

 

3

فاطمیه 1

ناحیه ای

سوم

 

علوم تجربی (آزمون آنلاین با عنوان طراحى آزمایش با موارد داده شده در سوال)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

علی صابری

 

1

حافظ

استانی

اول

2

زهرا شریعت نژاد

 

3

برقعی 2

استانی

اول

3

عاطفه موسوی کبیر

 

4

شهدای شلمچه

استانی

اول

4

زینب هدیه لو

 

2

فاطمیه 2

استانی

دوم

 

علوم تجربی (مسابقه تولید محتوای آموزشی )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

فاطمه اسماعیل زاده

 

کهک

کوثر

استانی

اول

2

زهرا مروتی

 

1

حضرت زهرا(س)

استانی

اول

3

اعظم نیکوبیان

 

1

نیایش

استانی

دوم

 

علوم تجربی (مسابقه طراحی سوال استاندارد نوبت دوم پایه هفتم )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

اعظم نیکوبیان

 

1

نیایش

استانی

اول

2

اطهره حسن زاده

 

4

مهندس عسگری

استانی

اول

3

زهرا مروتی

 

1

حضرت زهرا(س)

استانی

اول

 

پیام های آسمان (مسابقه تولید محتوای آموزشی همراه با تدریس پایه هفتم (نیمه دوم کتاب درسی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

الهه فیروزی علی آبادی 

 

4

هدی

استانی

دوم

 

پیام های آسمان (فراخوان تولید محتوای آموزشی قرآن هشتم (تدریس دروس 10 و11 و12 )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

فرشته گلچی

 

1

شاهد رضویان

ناحیه ای

اول

 

پیام های آسمان(فراخوان تولید محتوای آموزشی همراه با تدریس همکاران دردرس پیام های آسمان پایه نهم(نیمه دوم کتاب درسی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

فرشته گلچی

 

1

شاهد رضویان

استانی

دوم

 

دومین مرحله ی مسابقات و فراخوان هاي گروه هاي آموزشي دوره ی دوم متوسطه ( سال تحصيلي 1400- 1399)

زبان و ادبیات فارسی  (آزمون آنلاین با عنوان نگارش و ویرایش  )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

محبوبه گلفشان

 

2

جوادالائمه(ع)

استانی

اول

2

فرشته شاطریان

 

2

علم و ادب

استانی

اول

3

صغری قندی

 

2

علم و ادب

استانی

اول

4

زهرا جعفرزاده

 

2

کریمه اهل بیت

استانی

اول

5

بتول صالحی

 

2

فاتحی

استانی

اول

6

مریم بشیری

 

4

فرزانگان

استانی

اول

7

حمید عباسی

 

3

محمدی کاشانی

استانی

اول

8

سید علی حسینی

 

1

شاهد جوادالائمه(ع)

استانی

اول

9

نسرین نجفی

 

1

نیایش

استانی

دوم

10

فهیمه امینی

 

4

عفاف

استانی

دوم

علوم تجربی ( آزمون آنلاین با عنوان فیزیک سه پایه راهنمای معلم  )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

نیره اعظم دانشمند

 

4

شهید علوی

ناحیه ای

اول

2

ریحانه تمکین

 

2

ملاصدرا

ناحیه ای

اول

3

زهرا خرده گیر

 

2

فاتحی 2

ناحیه ای

اول

4

قاسم یوسفی

 

2

علی اکبر(س) 2

ناحیه ای

اول

5

زکیه رحیمی محمدی

 

2

شاطریان

ناحیه ای

دوم

6

زهرا  یوسفی آمره

 

2

بقیه ا... (عج)

ناحیه ای

دوم

7

زهرا ملائی

 

3

قاضی طباطبایی

ناحیه ای

دوم

8

خدیجه حامدی نژاد

 

1

شهید آوینی

ناحیه ای

دوم

9

محمد علی حجتی پور

 

3

امام حسن مجتبی(ع)2

ناحیه ای

سوم

10

علی یوسفی

 

2

علی اکبر(س)

ناحیه ای

سوم

ریاضیات ( آزمون آنلاین با عنوان آموزش و یادگیری هندسه از ...)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

نهضت سادات موسوی

 

4

امام محمدباقر(ع)

استانی

اول

2

افسانه فهیمی

 

3

شهید برقعی 2

استانی

اول

3

معصومه عنبر حیدری

 

3

عدالت 1

استانی

دوم

4

زهرا باریک لو

 

2

فاتحی 1

استانی

دوم

5

مریم میریونسی

 

1

شاهد رضویان

استانی

سوم

6

فاطمه کرمانی

 

3

شهیده قضایی

ناحیه ای

اول

7

مهدی پوربافرانی

 

2

فردوس

ناحیه ای

دوم

8

رقیه ساریجلو

 

2

فجر 2

ناحیه ای

دوم

 

ریاضیات (فراخوان تولید محتوای الکترونیکی )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

علی یوسفی

 

کهک

لقمان حکیم (صرم)

استانی

اول

2

مریم ایزدی مهر

 

1

شاهد رضویان

استانی

اول

3

معصومه آوژ

 

1

شهید جهان بین

استانی

اول

4

سمیه محسنی راد

 

2

فاتحی 2

استانی

اول

5

صادق الهی پور

 

4

محتشم

استانی

اول

6

خدیجه وفا خواه

 

کهک

کوثر

استانی

اول

 

ریاضیات (فراخوان طراحی سوال آزمون آنلاین پایه هشتم   )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

سمیه محسنی راد

 

2

فاتحی 2

استانی

اول

2

مریم ایزدی مهر

 

1

حضرت ابوالفضل(س)

استانی

اول

3

مریم شعبانی

 

4

ایران 2

استانی

اول

4

اکبر یوسفعلی

 

1

امام علی(ع)

استانی

اول

 

ریاضیات (فراخوان طراحی سوال آزمون آنلاین پایه نهم  )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

معصومه فاضلی

 

1

خداپرست

استانی

اول

2

سمیه محسنی راد

 

2

فاتحی 2

استانی

اول

3

معصومه آوژ

 

1

شهید جهان بین

استانی

دوم

 

سنجش  و ارزشیابی (مسابقه آنلاین کتابخوانی با موضوع سنجش)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه/منطقه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

فائزه الهامی

 

جعفریه

حضرت خدیجه(س)

استانی

اول

2

صغری قندی

 

2

شهیدین پور محمدی

استانی

دوم

3

فاطمه سادات ابوطالبی

 

4

شهید هندویان

استانی

دوم

4

طلوع اصفهانیان

 

2

فخری۲

استانی

دوم

5

قاسم یوسفی

 

2

علی اکبر(س)2

استانی

دوم

6

زهرا پاکدامن

 

1

امام هادی(ع)

استانی

دوم

7

حسین دباج ابرغان

 

4

محمدی کاشانی

استانی

دوم

8

فرشته شاطریان

 

2

نفیسه فاضلی

استانی

دوم

9

ابراهیم زمانی

 

2

مهدوی

استانی

دوم

10

علی یوسفی

 

2

صیاد شیرازی

استانی

دوم

11

ابوالفضل مهرابی صفرزاده

 

2

شهید باهنر 1

استانی

دوم

12

معصومه عنبر حیدری

 

3

عدالت 1

استانی

سوم

 

ادبیات فارسی (فراخوان گردآوری تدریس مجازی درس هفدهم فارسی نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

معصومه افتخاری

 

1

شاهد رضویان

استانی

اول

2

فاطمه روحی دهبنه

 

1

شاهد رضویان

استانی

اول

3

بتول صالحی

 

2

اسحاق حسینی

استانی

دوم

 

عربی ( مسابقه مقاله نویسی با موضوع چگونگی جذاب و فعال سازی کلاس های مجازی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

معصومه غروی ناصرسرایی   

 

2

  پور محمدی 2

استانی

دوم

2

علی فاطمی دوست

 

3

صادقیه

استانی

دوم

 

 

خلاصه شیوه نامه (نحوه ارسال آثار) و پوستر پنجمین دوره جشنواره نوآوري در فرآيند آموزش و يادگيري (سال تحصیلی 1400-1399)
شیوه نامه پنجمین دوره جشنواره نوآوري در فرآيند آموزش و يادگيري (سال تحصیلی 1400-1399)
اولین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی متوسطه اول (سال تحصيلی 1400-1399)

علوم تجربی(آزمون آنلاین شیمی کتاب راهنمای معلم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

علی   یوسفی

2

علی اکبر(ع)

استانی

اول

2

محمد حسین رحمتی

1

شادیان 2

استانی

دوم

3

اعظم   نیکوبیان کاری

1

شاهد رضویه

استانی

دوم

4

یوسف  علی محمدی

4

شهید رجایی

استانی

دوم

5

مریم   نوریان

3

اخوان کریمی

استانی

سوم

6

مریم   سلیقه

4

علی بن موسی الرضا (ع)

استانی

سوم

7

تمکین  ریحانه

2

ملاصدرا

استانی

سوم

8

معصومه کریمی

4

حیات

ناحیه ای

اول

9

طاهره  عسگری ثابتی

3

عسگری جمکرانی

ناحیه ای

اول

 

ریاضیات(فراخوان طراحی سوال آنلاین هفتم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مریم شعبانی

4

ایران 2

استانی

دوم

2

سید کریم موسوی مختار

4

شهید دانش پژوه

استانی

دوم

3

پروین خانعلی زاده

3

امام محمدتقی(ع)

استانی

سوم

4

سکینه خوشنام

2

جواد الائمه(ع)

استانی

سوم

 

زبان انگلیسی (فراخوان تولید فیلم درس ششم پایه هفتم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

زهره خبازی علوی

4

غ صهبا

استانی

دوم

2

علی محمدی

4

غ هدایت

استانی

دوم

3

زهره دهاقانی نیکو

3

میعاد

استانی

سوم

 

زبان انگلیسی (فراخوان تولید فیلم درس سوم پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

غزاله  بحرینی

1

شاهد رضویان

استانی

اول

2

فاطمه  قنایی

4

غ هدی

ناحیه ای

اول

3

 طاهره حکم اللهی

3

اخوان کریمی

ناحیه ای

دوم

 

 

ششمین مرحله ي کارگاه هاي آموزشی آنلاین دبیران دوره ي اول متوسطه (سال تحصیلی 1400-1399)

موضوع
روش تدریس گام به گام درس زبان انگلیسی با پیام رسان شاد
ساعت
18/30
تاريخ
99/12/11
روز
دوشنبه
گروه درسي
زبان انگلیسی
رديف
1

نکات مهم :

  1- ساعت اجرا و برگزاری کارگاه ها در محدوده زمانی اعلام شده برگزار می گردد .  

  2- در برگزاری کارگاه ها ،محدودیت تعداد شرکت کننده 60 نفر می باشد.

 3- شرکت کنندگان حتما باید از طریق نرم افزار گوگل کروم و به صورت میهمان و از طریق لینک ارسالی فوق در کارگاه شرکت نمایند .

 4- شرکت کنندگان جهت دریافت گواهی دانش افزایی باید به هنگام ورود به کلاس نام ونام خانوادگی به همراه کدپرسنلی را ثبت نمایند و حضوردر ساعت تعیین شده الزامی است.

 5- برای همکارانی که به هر نحوی نام ونام خانوادگی و پرسنلی را ثبت نکرده باشند و یا از کارگاه خارج شوند گواهی دانش افزایی صادر نمی گردد .

 

پنجمین مرحله ي کارگاه هاي آموزشی آنلاین دبیران دوره ي اول متوسطه (سال تحصیلی 1400-1399)

موضوع
آرامش معنوی(1)
آرامش معنوی(2)
آرامش معنوی(3)
ساعت
18/30
18/30
18/30
تاريخ
99/11/14
99/11/19
99/11/21
روز
سه شنبه
یک شنبه
سه شنبه
گروه درسي
دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی
دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی
دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی
رديف
1
2
3

نکات مهم :

  1- ساعت اجرا و برگزاری کارگاه ها در محدوده زمانی اعلام شده برگزار می گردد .  

  2- در برگزاری کارگاه ها ،محدودیت تعداد شرکت کننده 60 نفر می باشد.

 3- شرکت کنندگان حتما باید از طریق نرم افزار گوگل کروم و به صورت میهمان و از طریق لینک ارسالی فوق در کارگاه شرکت نمایند .

 4- شرکت کنندگان جهت دریافت گواهی دانش افزایی باید به هنگام ورود به کلاس نام ونام خانوادگی به همراه کدپرسنلی را ثبت نمایند و حضوردر ساعت تعیین شده الزامی است.

 5- برای همکارانی که به هر نحوی نام ونام خانوادگی و پرسنلی را ثبت نکرده باشند و یا از کارگاه خارج شوند گواهی دانش افزایی صادر نمی گردد .

 

چهارمین مرحله ي کارگاه هاي آموزشی آنلاین دبیران دوره ي اول متوسطه (سال تحصیلی 1400-1399)

موضوع
تدریس مجازي، فرصت ها، چالش ها و راهکارها
شیوه های ارزشیابی در فضای مجازی
آموزش امکانات پاور پوینت 2019
ساعت
18/30
18/30
18/30
تاريخ
99/11/13
99/11/15
99/11/29
روز
دوشنبه
چهارشنبه
چهارشنبه
گروه درسي
ادبیات فارسی
پیام های آسمان
کارو فناوری
رديف
1
2
3

نکات مهم :

  1- ساعت اجرا و برگزاری کارگاه ها در محدوده زمانی اعلام شده برگزار می گردد .  

  2- در برگزاری کارگاه ها ،محدودیت تعداد شرکت کننده 60 نفر می باشد.

 3- شرکت کنندگان حتما باید از طریق نرم افزار گوگل کروم و به صورت میهمان و از طریق لینک ارسالی فوق در کارگاه شرکت نمایند .

 4- شرکت کنندگان جهت دریافت گواهی دانش افزایی باید به هنگام ورود به کلاس نام ونام خانوادگی به همراه کدپرسنلی را ثبت نمایند و حضوردر ساعت تعیین شده الزامی است.

 5- برای همکارانی که به هر نحوی نام ونام خانوادگی و پرسنلی را ثبت نکرده باشند و یا از کارگاه خارج شوند گواهی دانش افزایی صادر نمی گردد .

 

تازه ترین مطالب گروه ها