تابلو اعلانات

پنجمین مرحله ی کارگاه های آموزشی دبيران دوره ی اول متوسطه (سال تحصيلی 02-1401)

مکان/ نحوه شرکت
به همکاران ذینفع قبلا اطلاع رسانی شده است" "همکاران محترم جدید الاستخدام جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 37715045 در روزهای یکشنبه تماس حاصل فرمایند."
عنوان کارگاه
جلسه هم اندیسی و اشتراک گذاری تجارب دبیران (ویژه دبیران نوورود)
ساعت
11
تاريخ
1401/11/23
روز
یکشنبه
گروه درسي
زبان انگلیسی
رديف
1

ششمین مرحله ی کارگاه های آموزشی دبيران دوره ی اول متوسطه (سال تحصيلی 02-1401)

مکان/ نحوه شرکت
مهلت ثبت نام از 17 تا 23 بهمن - ثبت نام از طریق صفحه دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی
عنوان کارگاه
مفاهیم و تفاسیر جزء سی ام قرآن کریم با روشی نو و تدبّری (ازسوره ناس تا زلزال) توسط استاد بهرامپور
ساعت
    18/30  
تاريخ
1401/12/01   1401/12/03   1401/12/08   1401/12/10
روز
دوشنبه       چهارشنبه     دوشنبه       چهارشنبه
گروه درسي
دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم
رديف
1

چهارمین مرحله ی کارگاه های آموزشی دبيران دوره ی اول متوسطه (سال تحصيلی 02-1401)

مکان/ نحوه شرکت
خیابان ساحلی ، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
 ثبت نام از طریق صفحه گروه درسی کاروفناوری
خیابان ساحلی، بعد از فرمانداری ، تالار فرهنگیان ، سالن کنفرانس
همکارانی که قبلا برای شرکت در کارگاه فوق ثبت نام نموده اند.
همکارانی که قبلا برای شرکت در کارگاه فوق ثبت نام نموده اند.
همکارانی که قبلا برای شرکت در کارگاه فوق ثبت نام نموده اند.
عنوان کارگاه
الگوریتم نویسی ریاضی
شیرینی پزی
آشنایی با رویکرد های آموزشی کتب  پیام های آسمان و قرآن (سه پایه)  "ویژه دبیران جدیدالورود و غیر مرتبط"
خوشنویسی تحریری
خوشنویسی تحریری
خوشنویسی تحریری
ساعت
10
10
18/30
18/30
18/30
18/30
تاريخ
1401/11/06
1401/11/06
1401/11/09
1401/11/09
1401/11/17
1401/11/24
روز
پنج شنبه
پنج شنبه
یک شنبه
یک شنبه
دوشنبه
دوشنبه
گروه درسي
ریاضی
کاروفناوری
پیام های آسمان و قرآن
فرهنگ و هنر
فرهنگ و هنر
فرهنگ و هنر
رديف
1
2
3
4
5
6

اولین مرحله ی مسابقات و فراخوان های آموزشی دبيران دوره ی اول متوسطه (سال تحصيلی 02-1401)

نوع تقدیر
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
دبیرخانه ای- استانی
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
دبیرخانه ای-استانی
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی -ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
دبیرخانه ای – استانی
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
دبیرخانه ای – استانی
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی– ناحیه ای
استانی– ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
دبیرخانه ای – استانی
مهلت ارسال آثار
1401/10/25
1401/10/25
1401/11/10
1401/12/21
1401/12/28
1401/10/30
1401/11/30
1401/12/30
1401/10/25
1401/10/29
140111/23
1401/11/25
1401/11/30
1401/12/14
1401/12/21
1401/10/11
1401/10/11
1401/10/11
1401/10/11
1401/11/23
1401/12/14
1401/12/14
1401/12/14
بهمن تا اسفند
1401/11/30
1401/12/28
1401/10/10
1401/11/13
1401/12/10
1401/10/10
1401/10/10
1401/11/30
1401/11/30
1401/11/30
1401/11/30
1401/11/20
1401/12/25
1401/11/20
1401/11/25
1401/11/16
1401/11/16
1401/11/16
موضوع
فراخوان طراحی سوال آزمون پایه هفتم، طبق بودجه بندی ترم اول
فراخوان طراحی سوال آزمون پایه نهم ، طبق بودجه بندی ترم اول
فراخوان طراحی تکالیف عملکردی با هدف آشنایی با کاربرد ریاضی در مسائل مختلف و کاربرد آن در زندگی (فصل پنجم کتاب ریاضی هفتم)
فراخوان اقدام پژوهی با محوریت آموزش ریاضی
فراخوان الگوریتم نویسی سطح یک
مسابقه تولید محتوای الکترونیکی با عنوان خلاقیت در آموزش احکام ( با استفاده از خلاقیت دانش آموزان )
فراخوان طراحی سوالات استاندارد مفهومی- مصور  پیام های آسمان سه پایه ( بااستفاده از تصاویر و اشکال و ... )(10 سوال )
طراحی آموزشی پیام های آسمان با رویکرد یادگیری در راستای تقویت مهارت روخوانی و روان خوانی آیات قرآن کریم
مسابقه تولید محتوای الکترونیکی از دروس پایه نهم
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه پایه نهم
فراخوان شبیه سازی و دسته بندی المعجم عربی پایه هفتم و هشتم جهت تسهیل آموزش برای دانش آموزان
ساخت انيميشن يا نماهنگ آموزشي پایه هشتم درس هشتم
فراخوان جشنواره تدريس درس عربي
 مسابقه روش تدریس روایت نگاری دروس عربی سه پایه(انتخاب یک درس به دلخواه دبیر)
مسابقه تجربیات شخصی دبیر در نحوه ی برگزاری  ارزشیابی مستمر (تکوینی )
جشنواره تدریس زبان انگلیسی با رویکرد آموزش و سنجش تلفیقی-ترکیبی تعامل محور
طراحی پکیج آزمون گفتاری پایه هفتم نوبت اول
طراحی پکیج آزمون گفتاری پایه هشتم نوبت اول
طراحی پکیج آزمون گفتاری پایه نهم نوبت اول
نقد و بررسی پکیج سوالات امتحان هماهنگ استان قم پایه نهم صبح و عصر خرداد 1401
فراخوان طراحی پکیج آزمون شنیداری و نوشتاری پایه هفتم نوبت دوم
فراخوان طراحی پکیج آزمون شنیداری و نوشتاری پایه هشتم نوبت دوم
فراخوان طراحی پکیج آزمون شنیداری و نوشتاری پایه نهم نوبت دوم
برگزاری نمایشگاه آثار دانش آموزی با رویکرد تلفیق دروس
فراخوان تجارب زیسته در زمینه سنجش
فراخوان طراحی فعالیت های سنجش عملکردی اصیل و پژوهش محور با تاکید برآموزش های تلفیقی
مسابقه نقد و بررسی نمونه سوال استاندارد امتحانی علوم تجربی مرتبط با کارگاه سنجش
مسابقه انتخاب سوال برتر(پایه هفتم و هشتم) امتحانات داخلی دی ماه
فراخوان تولید محتوای آموزشی بر اساس کدنویسی، تولید اینفوگراف و میکرو فیلم های آموزشی
نگارش طرح درس مبتنی بر پژوهش محور بر طبق سند تحول بنیادین
فراخوان طراحی سوالات برتر امتحانی نوبت اول
مسابقه تولید محتوای آموزشی تلفیقی یا ترکیبی
مسابقه مقاله نویسی مرتبط با درس آمادگی دفاعی
مسابقه اقدام پژوهی و درس پژوهی
برگزاری نمایشگاه یادواره شهدا در دهه فجر
مسابقه بهترین اینفوگرافیک در زمینه کتب درسی
فراخوان با موضوع  stem/ steam
فراخوان طرح درس نویسی منطبق با برنامه درسی ملی
فراخوان تولید محتوا ( pdf ، پاورپوینت و فیلم آموزشی)
مسابقه انتخاب سؤال برتر امتحانات نوبت اول درس فارسی
فراخوان تولید محتوا مرتبط با شیوه های نوین آموزش املای فارسی
مسابقه طراحی کتاب همراه املای فارسی با رویکرد آموزش استیم
گروه درسي
ریاضـیات
ریاضـیات
ریاضـیات
ریاضـیات
ریاضـیات
پیام های آسمان
پیام های آسمان
پیام های آسمان
عـربی
عـربی
عـربی
عـربی
عـربی
عـربی
عـربی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
فرهنگ و هنر
سنجش وارزشیابی
سنجش وارزشیابی
علوم تجربی
علوم تجربی
علوم تجربی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان
توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان
کارو فناوری
کارو فناوری
ادبیات فارسی
ادبیات فارسی
ادبیات فارسی
رديف
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42

سومین مرحله ی کارگاه های آموزشی دبيران دوره ی اول متوسطه (سال تحصيلی 02-1401)

مکان
خیابان ساحلی، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
بنیاد ، بلوار شهید کریمی ، خیابان باهنر ، مقابل باهنر10 ، دبیرستان تیزهوشان فرزانگان
خیابان ساحلی ، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
چهار راه غفاری، خيابان ايستگاه بين کوچه 7 و 9، خانه علوم وفنون
خیابان ساحلی، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
بنیاد ، بلوار شهید کریمی ، خیابان باهنر ، مقابل باهنر10 ، دبیرستان تیزهوشان فرزانگان
بنیاد ، بلوار شهید کریمی ، خیابان باهنر ، مقابل باهنر10 ، دبیرستان تیزهوشان فرزانگان
خیابان جمهوری، فلکه سپاه، سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی
بنیاد ، بلوار شهید کریمی ، خیابان باهنر ، مقابل باهنر10 ، دبیرستان تیزهوشان فرزانگان
بنیاد ، بلوار شهید کریمی ، خیابان باهنر ، مقابل باهنر10 ، دبیرستان تیزهوشان فرزانگان
خیابان 20 متری شهید بهشتی، خیابان شهید چمران، بین کوچه 11 و 13 پژوهش سرای برقعی
خیابان ساحلی ، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
خیابان ساحلی ، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
عنوان کارگاه
نقد و بررسی شیوه های املانویسی با رویکرد استیم
آموزش برنامه نویسی 3 (ویژه همکارانی که تاکنون درکارگاه های آموزش برنامه نویسی شرکت نکرده اند)
تجوید کتاب های قرآن سه پایه  تحصیلی
تحلیل مسایل سیاسی روز با عناوین جنگ رسانه ای، بیانیه ی گام دوم انقلاب اسلامی و جهاد تبیین
طراحی سوالات فارسی به صورت کتبی
کار باچوب (معرق) (ویژه برادران)
الکترونیک (ویژه برادران)
نکات برجسته تفسیری و تدبّری توسط استاد بهرامپور
کار باچوب (معرق) (ویژه خواهران)
الکترونیک (ویژه خواهران)
آموزش علوم در چارچوب استیم
موشن گرافیک (دو جلسه)
نقد و بررسی سوالات نوبت اول فارسی
ساعت
10
8/30
18/30
10
18/30
8
10
18/30
8
10
8/30
12-9
10
تاريخ
1401/10/08
1401/10/11
1401/10/14
1401/10/15
1401/10/17
1401/10/18
1401/10/18
1401/10/18
1401/10/20
1401/10/20
1401/10/22
1401/10/22
1401/10/29
روز
پنج شنبه
یک شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
شنبه
یک شنبه
یک شنبه
یک شنبه
سه شنبه
سه شنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
گروه درسي
ادبیات فارسی
کاروفناوری
پیام های آسمان و قرآن
آمادگی دفاعی
ادبیات فارسی
کاروفناوری
کاروفناوری
دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی (دبیران علاقمند به مباحث تفسیری)
کاروفناوری
کاروفناوری
علوم تجربی
توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان  (تمامی دبیران)
ادبیات فارسی
رديف
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

 

دومین مرحله ی کارگاه های آموزشی دبيران دوره ی اول متوسطه (سال تحصيلی 02-1401)

مکان
خیابان ساحلی ، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
خیابان 20 متری شهید بهشتی، خیابان شهید چمران، بین کوچه 11 و 13 پژوهش سرای برقعی
دبیران محترمی که در تاریخ 25 آبان ثبت نام نموده اند .
خیابان ساحلی ، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
خیابان جمهوری، فلکه سپاه، سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی
برای ثبت نام به صفحه گروه کار و فناوری مراجعه نمایید
نیروگاه ، انتهای کوچه 14 ، خیابان سواران ،اداره آموزش و پرورش ناحیه دو ، سالن اجتماعات
خیابان ساحلی ، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
خیابان ساحلی ، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
خیابان ساحلی، بعد از فرمانداری ، تالار فرهنگیان ،سالن کنفرانس
خیابان ساحلی ، خانه معلم شماره 1 ، سالن آموزش
عنوان کارگاه
برخورد صحیح با دانش آموزان پساکرونا
آزمایش های منتخب زمین شناسی کتاب های علوم تجربی
برنامه نویسی(2)
How to Teach and Assess Practices
تربیت اخلاقی نوجوانان با رویکرد های تربیتی قرآنی و روان شناسی
ترسیم با رایانه
آموزش تخصصی مهارت های جغرافیایی
 آناتومی محتوای کتاب جدید التالیف پایه هشتم (نقاشی دیجیتال - کاریکاتور )
طراحی سوالات استاندارد کتبی
محتوای دروس عربی سه پایه (ویژه دبیران جدیدالورود و غیر مرتبط)
آموزش دوره ی اینفوگرافیک
ساعت
18/30
9
8/30
18/30
18/30
8/30
9
18/30
18/30
18/30
18/30
تاريخ
1401/09/02
1401/09/03
1401/09/03
1401/09/05
1401/09/06
1401/09/10
1401/09/17
1401/09/21
1401/09/29
1401/09/30
1401/09/30
روز
چهارشنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
شنبه
یک شنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
چهارشنبه
گروه درسي
توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان
علوم تجربی
کار و فناوری
زبان انگلیسی
دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی و پیام های آسمان
کار و فناوری
مطالعات اجتماعی 
فرهنگ و هنر
سنجش وارزشیابی
عربی
توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان
رديف
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

اولین مرحله ی کارگاه های آموزشی دبيران دوره ی اول متوسطه (سال تحصيلی 02-1401)

مکان
خیابان جمهوری، فلکه سپاه ، سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی
چهار راه غفاری، خيابان ايستگاه بين کوچه 7 و 9، خانه علوم وفنون
جهت هماهنگی و ثبت نام در ساعت اداری روز چهارشنبه 1401/8/25  با شماره  37715045 (سرگروه درسی کاروفناوری جناب آقای ترابی) تماس بگیرید.
عنوان کارگاه
تدبر در آیه لا اکراه فی الدین
 طراحی محتوای کتاب جدید التالیف پایه نهم (پرسپکتیو)
برنامه نویسی(1)
ساعت
18:30
18:30
8:30
تاريخ
1401/08/22
1401/08/23
1401/08/26
روز
یک شنبه
دوشنبه
پنج شنبه
گروه درسي
دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی
فرهنگ و هنر
کارو فناوری
رديف
1
2
3

چهارمین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبیران دوره اول متوسطه (سال تحصيلی 01-1400)

علوم تجربی (آزمون آنلاین با عنوان زیست شناسی کتاب راهنمای معلم) 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه/شهرستان

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

قاسم یوسفی

 

2

علی اکبر(ع) 2

استانی

اول

2

ریحانه تمکین

 

2

ملاصدرا

استانی

اول

3

رضا اكبری نجات

 

2

شهید صیاد شیرازی

استانی

اول

4

محدثه طالقانی

 

1

 رضویان

استانی

دوم

5

زهرا پاکدامن

 

1

 امام هادی (ع)

استانی

دوم

6

زهرا  خرده گیر

 

2

فاتحی 2

ناحیه ای

اول

7

اعظم نیکوبیان کاری

 

2

نیایش

ناحیه ای

اول

8

زکیه رحیمی محمدی

 

2

 حضرت رقیه(س)

ناحیه ای

اول

9

مریم رجبی ورکیانی

 

4

امام محمد باقر(ع)

ناحیه ای

اول

10

زهرا رضوانی کاشانی

 

کهک

حانیه صرم

ناحیه ای

اول

11

مطهره  صادقی

 

1

حاج صادقیان

ناحیه ای

اول

12

محمد علی حجتی پور

 

3

صادقیه

ناحیه ای

اول

13

علی یوسفی

 

2

شهید صیاد شیرازی

ناحیه ای

اول

14

علی شاه قلی

 

2

امام خمینی(ره) 2

ناحیه ای

اول

15

زهرا خواص

 

2

فاطمیه 2

ناحیه ای

دوم

16

فاطمه اسدیان

 

3

حضرت فاطمه(س) 2

ناحیه ای

دوم

17

هادی خوش کنار

 

2

فاتحی

ناحیه ای

دوم

 

آمادگی دفاعی (آزمون آنلاین  ازکتاب سه دقیقه در قیامت) 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

فاطمه آقاحسنی

 

1

مکتبی

استانی

دوم

2

ابوالفضل یغمایی فیروز

 

1

شهید منتظری

ناحیه ای

اول

3

فاطمه وصالی بصیر

 

1

شهیدین فاطمی

ناحیه ای

اول

4

ربابه دوست پناهی

 

1

شهید آوینی

ناحیه ای

اول

5

زهرا پاکدامن

 

1

امام هادی(ع)

ناحیه ای

دوم

6

مریم خلیقی

 

1

قائمیه

ناحیه ای

دوم

7

کبری یدنک

 

3

غ بهجت

ناحیه ای

دوم

8

بهاره فهیمی

 

3

غ بهجت

ناحیه ای

سوم

9

محمود یاریقلی

 

1

رجایی

ناحیه ای

سوم

10

غلامرضا حسسینی

 

4

ولیعصر(عج)2

ناحیه ای

سوم

 

آمادگی دفاعی (مسابقه محتوای نوشتاری" درسنامه" درس پنجم )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

سعید خداوردویی

 

۴

اصحاب کساء

استانی

اول

2

جنت ترکزاده ماهانی

 

۳

فاطمیه

استانی

اول

3

زهرا حسنی

 

۴

شهید ایزدی

استانی

اول

4

فاطمه آقا حسنی

 

۱

مکتبی

ناحیه ای

اول

 

کارو فناوری (آنلاین با عنوان  برنامهExcel   ) 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مصطفی عروجی

 

2

امام خمینی (ره) 2

استانی

دوم

2

قاسم  یوسفی

 

2

علی اکبر (س) 2

استانی

دوم

3

زهرا  بابایی

 

2

محدثه

ناحیه ای

اول

4

علیرضا  بختیاری

 

2

نمونه دولتی فاتحی

ناحیه ای

اول

5

رضا  اكبری نجات

 

2

شهید صیاد شیرازی

ناحیه ای

اول

6

زهرا چهرقانی

 

2

نرجس 1

ناحیه ای

اول

7

زهره جعفری

 

2

بقیه ا...

ناحیه ای

اول

8

سیده فاطمه وفائی

 

4

حضرت زهرا (س)

ناحیه ای

اول

9

علی عزیزی قوپوز

 

3

مدرسه بعثت ۲

ناحیه ای

دوم

10

حمیده  دولتمند

 

2

برقعی

ناحیه ای

دوم

11

بهاره  فهیمی

 

3

غ بهجت

ناحیه ای

دوم

12

عبدالحسین  یگانه

 

4

معلم

ناحیه ای

دوم

 

آمادگی دفاعی (مسابقه اصطلاح شناسی" ترمینولوژی" پایه نهم )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

محدثه السادات حسینی

 

۳

امام حسن عسکری (ع)

استانی

اول

 

آمادگی دفاعی (فراخوان  طرح سوال برتر) 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

محسن حکیمی نژاد

 

۳

علامه امینی

استانی

اول

2

ابوالفضل یغمایی

 

۱

شهید خدادای

استانی

اول

3

جنت ترکزاده ماهانی

 

۳

فاطمیه (س)

استانی

دوم

4

مریم  زمردکیا

 

۱

حضرت زهرا (س)

استانی

دوم

5

سعید خداوردویی

 

۴

اصحاب کساء

ناحیه ای

اول

6

علیرضاشعاعی فرد

 

۴

غ توحید

ناحیه ای

اول

7

نیرنائب پاشایی

 

۲

مهدیه

ناحیه ای

اول

8

مرضیه جعفری

 

۳

شهدای قمرود

ناحیه ای

اول

 

آمادگی دفاعی (مسابقه پرده نگاشت " اینفوگرافی"  پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

غلام رضا حسینی

 

۴

فرهیختگان ۱

استانی

اول

2

لیلا سادات حسینی

 

۱

نفیسه

استانی

اول

 

فرهنگ و هنر (آزمون آنلاین مبانی هنرهای تجسمی و مبانی تصویر سازی) 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

محمد علی حجتی پور

 

3

صادقیه

ناحیه ای

اول

2

نجمه اکبری

 

2

فرزانگان اسحاق حسینی

ناحیه ای

دوم

3

نرجس فرشید مقدم

 

1

نفیسه

ناحیه ای

دوم

4

مطهره محمدی نجات

 

3

شهیده قضایی

ناحیه ای

دوم

5

سعیده تلخابی

 

2

بوعلی سینا

ناحیه ای

سوم

 

ادبیات فارسی (انتخاب سوال برتر امتحانات نوبت اول درس فارسی نهم) 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

زهرا جعفرزاده

 

2

نفیسه فاضلی

استانی

اول

2

فرشته شاطریان

 

2

نفیسه فاضلی

استانی

دوم

3

فاطمه روحی دهبنه

 

1

نیایش

استانی

دوم

4

ندا باغ شیخی

 

1

غ امام علی النقی(ع)

استانی

سوم

5

فائزه محمدی

 

3

عترت

استانی

سوم

 

آمادگی دفاعی (مسابقه تولید محتوای سنجش محور)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

علیرضا شعاعی فرد

 

۴

غ توحید

استانی

اول

2

سعید نظری موحد

 

۳

امام حسن مجتبی(ع)

استانی

اول

3

سعید خداوردویی

 

۴

اصحاب کساء

استانی

دوم

 

ادبیات فارسی (آزمون آنلاین از محتوای انتخابی"نکات زبانی و ادبی") 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

کلثوم حسنخانی

 

3

شهیده قضایی

استانی

اول

2

لیلا بیگی

 

4

آیت ا... بهجت

استانی

دوم

3

فاطمه سادات ابوطالبی

 

4

شهید هندویان

ناحیه ای

اول

 

آمادگی دفاعی (فراخوان  نقد و بررسی کتاب دفاعی پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

علیرضا شعاعی فرد

 

۴

غ توحید

استانی

اول

2

علیرضا سلیمانی

 

۱

بشارتی

استانی

دوم

 

آمادگی دفاعی (مسابقه مقاله نویسی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

علیرضا سلیمانی

 

۱

بشارتی

استانی

اول

2

محدثه السادات حسینی

 

۳

امام حسن عسکری (ع)

استانی

دوم

 
   
   

 

نتايج مرحله استانی چهارمین دوره ی مسابقات آزمایشگاهی دبیران علوم تجربی دوره اول متوسطه (سال تحصيلی 01-1400)

ردیف

گروه

نام و نام خانوادگی

کد پرسنلی

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

اول

محمد جواد اسدی

20243406

1

آیت ا... مشکنی

استانی

اول

2

حبیب ا میری

20842232

1

آیت ا... مشکینی

3

دوم

علی یوسفی

88632416

2

صیاد شیرازی

استانی

دوم

4

محمد جواد کاویانی

25980052

4

فرهیختگان 2

5

سوم

زهرا ملتزمی

20358597

2

بقیه ا...

استانی

سوم

6

زهرا محمدی نصیری

20351996

2

بقیه ا...

7

چهارم

فاطمه اسماعیل زاده کلانتری

25980214

کهک

کوثر

استانی

سوم

8

زهرا شریعت نژاد

93981665

3

شهیده قضایی

 

سومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبیران دوره اول متوسطه (سال تحصيلی 01-1400)

سنجش و ارزشیابی( تجارب زیسته (عینی) در زمینه سنجش، مخصوصا سنجش های نوین و مجازی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مهناز مروتی

 

1

حضرت زهرا (س)

استانی

سوم

2

رضا جابری

 

2

شاهد علامه حلی

ناحیه ای

اول

3

فرح لباف

 

4

ایران

ناحیه ای

اول

4

نهضت السادات موسوی

 

4

شهید فلاحی

ناحیه ای

اول

 

سنجش و ارزشیابی( بانک سنجش" سنجش عملکردی، تشخیصی ، تکوینی، مهارتی و نگرشی")

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

رضا لنگرودی

 

3

شاهد علی اکبر(س)

استانی

اول

2

حسین فراهانی

 

2

شهید زین الدین

استانی

اول

3

مریم ربیعی

 

2

شاهد حضرت رقیه(س)

استانی

سوم

4

فریبا رضایی

 

2

شاهد حضرت رقیه(س)

استانی

سوم

5

رضا طالبی

 

3

شهید غفاری

ناحیه ای

دوم

 

سنجش و ارزشیابی (آزمون آنلاین از محتوای تلویزیونی با رویکرد سنجش و ارزشیابی (مرحله دوم)       

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه/شهرستان

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

قاسم یوسفی

 

2

علی اکبر(س)2

ناحیه ای

اول

2

معصومه ابوطالبی

 

3

فاطمیه 1

ناحیه ای

سوم

3

فاطمه سادات ابوطالبی

 

4

شهید هندویان

ناحیه ای

سوم

4

طیبه شبان نیا رکن آبادی

 

2

بوعلی سینا

ناحیه ای

سوم

5

فرح لباف

 

4

شهیدعلوی

ناحیه ای

سوم

6

هادی خوش کنار

 

2

فاتحی

ناحیه ای

سوم

7

علی شادقلی

 

2

امام خمینی2

ناحیه ای

سوم

8

فاطمه صادقی

 

جعفرآباد

اداره

ناحیه ای

سوم

9

سیدحسین نصیری

 

2

اداره

ناحیه ای

سوم

 

ریاضیات  (آزمون آنلاین با عنوان سوالات ریاضیات منطبق بر کتاب درسی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

نهضت سادات  موسوی

 

4

امام محمدباقر(ع)

ناحیه ای

اول

2

داود زارع

 

3

نمازی خواه

ناحیه ای

دوم

3

سید محمد هاشمیان فر

 

3

امام حسن(ع) ۲

ناحیه ای

دوم

4

نجمه عرب

 

4

غ هدایت

ناحیه ای

سوم

5

مریم میریونسی

 

1

شاهد رضویان

ناحیه ای

سوم

6

پیمان رهنما

 

4

شاهد معرفت

ناحیه ای

سوم

 

ریاضیات ( مسابقه نقد و بررسی سوالات آزمون نمونه دولتی ورودي متوسطه دوم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

رضا جابری دهاقانی

 

2

شاهد علامه حلی( ره )

استانی

دوم

2

احسان احمدیان

 

3

شهید غفاری

استانی

سوم

 

عربی (آزمون آنلاین طراحی سوالات عملکردی  ) 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

زینب  محمدی ارانی

 

1

حضرت زهرا(س)

استانی

اول

2

محمد رضا رجبلو

 

3

امامت 1

استانی

اول

3

سیده زهرا موسوی

 

2

هدف

استانی

دوم

4

آرزو توکلی

 

3

اخوان کریمی

استانی

دوم

5

رقیه بهرامی

 

2

نفيسه فاضلي

استانی

دوم

6

زهره لطفی

 

1

شهیدین فاطمی

ناحیه ای

اول

7

فهیمه بخشی

 

1

حاج صادقیان

ناحیه ای

اول

8

بتول صمدی جم

 

2

شاهد حضرت رقیه (س)

ناحیه ای

اول

9

منیره الانی

 

2

فاطمیه

ناحیه ای

اول

10

مریم ربیعی

 

2

شاهد حضرت رقیه (س)

ناحیه ای

اول

11

معصومه غروی

 

2

پور محمدی

ناحیه ای

اول

12

جواد ده پرور

 

1

حافظ

ناحیه ای

اول

13

حسن فداکار

 

3

امام حسن مجتبی (ع) 2

ناحیه ای

دوم

14

علی فاطمی دوست

 

3

صادقی

ناحیه ای

دوم

15

آمنه امیرخانی

 

4

مهندس عسگری

ناحیه ای

سوم

16

علی اسکندری

 

4

دانش پژوه

ناحیه ای

سوم

 

ریاضیات (آزمون آنلاین از کتاب روش تدریس اثر بخش)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مریم میر یونسی

 

1

شاهد رضویان

ناحیه ای

دوم

2

فاطمه علیخانی

 

2

محمد رضايي 2

ناحیه ای

سوم

3

معصومه عنبر حیدری

 

3

سمیه 2

ناحیه ای

سوم

 

ریاضیات (مسابقه نقد و بررسی سوالات امتحان نهایی پایه نهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه/شهرستان

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

حسین رضائیان جعفری

 

کهک

آزادگان

استانی

اول

2

نهضت سادات موسوی

 

4

شهید فلاحی

استانی

دوم

 

علوم تجربی (مسابقه تولید محتوای الکترونیکی از یک مبحث درسی )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

محمد جواد کاویانی

 

4

فرهیختگان 2

استانی

اول

2

محدثه سهرابی

 

3

قاضی طباطبایی1

استانی

اول

 

ریاضیات ( طراحی سوالات استاندارد نوبت دوم  پایه هفتم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه/شهرستان

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

خدیجه وفا خواه

 

کهک

کوثر

استانی

دوم

2

حمید جعفری

 

2

سید ابراهیم فاتحی 1

استانی

دوم

 

پیام های آسمان (مسابقه تولید محتوای الکترونیکی قرآن پایه هفتم) 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

صفورا محمودی

 

1

شاهد رضویان

ناحیه ای

اول

 

کارو فناوری (طرح درس نویسی منطبق با برنامه درسی ملی) 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

فاطمه حسينی

 

2

نجمه 2

استانی

اول

 
   

 

تازه ترین مطالب گروه ها