تعويق کارگاه مجازي نوآوري در فرآيند تدريس

با عرض سلام و احترام

به اطلاع همکاران گرانقدر می رساند ، کارگاه مجازی نوآوري در فرآيند تدريس  - که مطابق بخشنامه ارسال شده به مدارس قرار بود در تاریخ 96/11/18 برگزار شود - به علت به روز رساني سرور و مشکل فنی ناشي از آن - که خارج از اختیار ما می باشد -  امروز مورخ 96/11/18 برگزار نخواهد شد . انشالله اين کارگاه در زمان مناسب دیگری که از طريق همين سايت اطلاع رساني مي شود ، برگزار خواهد شد .

نحوه شرکت در کارگاه (مجازی) حل مساله با رویکرد تیمز

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سایت"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3-زمان ثبت نام و شرکت در کارگاه مجازي از 9 صبح تا 11 چهارشنبه مورخ 1396/10/27 خواهد بود .

4- کارگاه مجازی شامل يک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل يک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است

فراخوان حل مسأله

با سلام و عرض ارادت خدمت همکاران محترم

ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، به اطلاع همکاران عزیز می رسانیم که فعالیت جدیدی به فعالیت های علمی-پژوهشی دبیرخانه ریاضی افزوده شد که در آن با کمک دبیران محترم ریاضی به حل و بحث مسائل عملکردی و نیز مسائل تحلیلی ریاضی مناسب کتب سه ساله متوسطه اول خواهیم نشست؛ برای اطلاع کامل از این فرایند به لینک زیر مراجعه فرمایید.

با تشکر فراوان

فراخوان حل مساله

ادامه مطلب: فراخوان حل مسأله