اعلام نتایج نفرات برترمسابقه آزمایشگاه دبیران

سلام و احترام خدمت همکاران محترم علوم تجربی

اولین دوره مسابقه آزمایشگاهی ویژه دبیران  (عطف به بخشنامه 2500/82607/470به تاریخ 18/11/95) درمورخ  95/12/2 در قالب آزمون تئوری برگزار گردید .

ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عزیزان شرکت کننده دراولین مرحله آزمون که تئوری برگزار گردید،اسامی همکاران  که امتیاز لازم  برای شرکت درمرحله دوم را کسب کرده اند به شرح زیر می باشد.خاطر نشان می گردد که آزمون در مرحله دوم به شکل عملی برگزار می گردد .

گروه اول (خانم ها  صادقی،مرادی )

گروه دوم (خانم ها   نیکوبیان ،فتاحی )

گروه سوم (آقایان عابدینی ،کریمی )

گروه چهارم (آقایان عباسی ،فاتحی )

گروه پنجم (خانم ها رحیمی ، شبان نیا )

گروه ششم (خانم ها کاشانی ،قربانی )

 

enlightenedبا توجه به این که ، برای اولین بار مسابقه آزمایشگاه ویژه دبیران در کشور برگزار میگردد،لذا طی هماهنگی با دفتردوره اول آموزش متوسطه وزارت ،جهت حضور جناب آقای دکتر محبی مدیر کل محترم آموزش  دوره اول متوسطه  در برگزاری مسابقه آزمایشگاهی ،تاریخ برگزاری آزمون عملی از95/12/11به بعد از تعطیلات نوروزی موکول گردید.

تاریخ دقیق متعاقبا اعلام میگردد.

راهنمای شرکت در کارگاه (مجازی) ساخت ماشین نیوتن

توجه : این کارگاه در آذر ماه سال جاری اجرا شده است ولی بدلیل عدم دسترسی تعدادی از همکاران مجددا اجرا می شود .لذا افرادی که قبلا در کارگاه شرکت و گواهی دانش افزایی دریافت کرده اند ، نمی توانند دوباره در این کارگاه شرکت نمایند .

بناربراین این کارگاه ویژه همکارانی است که نتوانسته اند مرتبه قبل در این کارگاه شرکت نمایند و یا شرکت نموده و گواهی دریافت نکرده اند .

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی که با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو شدید با کلیک روی اینجا فرم ثبت اطلاعات خود را تکمیل نمایید . پس از ثبت اطلاعات ، با اطلاع رسانی قبلی به شما فرصت شرکت در کارگاه مجازی داده خواهد شد.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

  • شرکت در کارگاه مجازی فقط از ساعت 9 صبح روز 95/12/10  الی 21 شب  95/12/11  امکان پذیر می باشد .

3- کارگاه مجازی شامل یک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده است و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل آن ، آزمون پایانی قابل دسترسی است .

4- این کارگاه شامل یک آزمون پایانی است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

  • هر کاربر فقط دوبار مجاز به شرکت در آزمون می باشد .
  • سوالات آزمون به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
  • در صورتی که موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در آزمون نشدید فقط یک بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
  • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .
  • حداقل زمان حضور قابل قبول در کارگاه مجازی (مجموع زمان صرف شده برای مشاهده محتوای آموزشی و شرکت در آزمون ) 30 دقیقه  می باشد .
  • به منظور ایجاد فرصت کافی جهت مطالعه دقیق محتوای آموزشی ، فاصله 30 دقیقه ای بین دو فرصت شرکت در آزمون در نظر گرفته شده است بنابراین در صورت عدم کسب حدنصاب لازم در اولین مرتبه ، آزمون به مدت 30 دقیقه غیر فعال خواهد شد .

5- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .