راهنمای شرکت در کارگاه (مجازی) بررسی آرا و عقاید گروه های تکفیری

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی که با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو شدید با کلیک روی اینجا فرم ثبت اطلاعات خود را تکمیل نمایید . پس از ثبت اطلاعات ، با اطلاع رسانی قبلی به شما فرصت شرکت در کارگاه مجازی داده خواهد شد.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

  • شرکت در کارگاه مجازی فقط از ساعت 9 صبح روز 95/10/28  الی 21 شب  95/10/29  امکان پذیر می باشد .

3- کارگاه مجازی شامل یک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده است و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل آن ، آزمون پایانی قابل دسترسی است .

4- این کارگاه شامل یک آزمون پایانی است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

  • هر کاربر فقط دوبار مجاز به شرکت در آزمون می باشد .
  • سوالات آزمون به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
  • در صورتی که موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در آزمون نشدید فقط یک بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
  • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .

5- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

رحلت حضرت معصومه

معصومه سلام الله تفسیرمعصومیت است که روزگاری درمدینه طلوع کرد،معصومه اقامت غربت است درروزگارغربت نگاه ها، معصومه تفسیربلندتبعیت است ازولایت .

 

http://www.aletaha.ir/uploads/posts/2014-02/1392025910_aletaha.irhazratmasoumeh.jpg    حضرت فاطمه معصومه (س)به نقل         ازپیامبر(ص)فرمودند:بدانیدآنکه بامحبت آل  محمدبمیرد،شهیدازدنیارفته است.

برگزاری کارگاه مجازی

برگزاری کارگاه مجازی

 

موضوع :       سبک زندگی قرآنی

 

زمان :          چهارشنبه 20 و 21 بهمن

 

آغاز:            ساعت 9 صبح تا 9 شب

....................................................................................................................................

برگزاری کارگاه حضوری

 برگزاری کارگاه آموزشی  حضوری

 

به اطلاع همکاران محترم می رساند کارگاه آموزشی   دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی با همکاری و

مشارکت گروه پیام های آسمان  برگزار می کند.

 

  موضوع : آموزش مفاهیم دین ازمنظر قرآن

 

 استاد  : آقای مظلومی

 

زمان : سه شنبه :95/10/7  ازساعت 18 تا 20

 

مکان : خیابان ایستگاه ، خانه علوم و فنون

میلادحضرت محمدص

برترین نوع ایمان آن است که بدانی هرجاهستی خداباتوست. (حضرت محمدص)

 

 میلادپیامبرنورورحمت ، فخردوعالم، حضرت محمدمصطفی صلی الله علیه  وآله وپرچم دارشاهراه ولایت علوی امام جعفرصادق علیه السلام برهمگان مبارک

 

 

                         Image result for ‫تصویربه مناسبت میلادپیامبر‬‎