شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها

  فرا رسیدن ایام شهادت امّ ابیها ، حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(سلام الله علیها) را به ارادتمندان

آن حضرت تسلیت عرض می کنیم.  

دانلود نوحه حضرت زهرا (س)

نقش تسبیحات حضرت زهرا(س) در رشد معنوی انسان

:

همه ادیان در سراسر جهان سه بخش دارد و این سطوح پلکانی هستند و اگر کسی پله اول را درک نکند به فهم صحیح از سطوح دوم و سوم دین نمی‌رسد.

 یکی از سطوح دین، احکام هستند که دارای محدودیت هستند و بخش بالاتر از دین بخش عقلانی دین است، گفت: به سطح عقلانی دین اصطلاحا مباحث فلسفی گفته می‌شود و سطح بالایی هر دین یا سطح سوم بخش شهودی و عرفانی است که این سطح با تزکیه نفس ایجاد می‌شود.

 در تقسیم‌بندی سطوح ادیان، سطح عقلانی و شهودی تؤامان با هم سطح معرفتی گفته می‌شود و در یک معنا می‌توان گفت هر دینی دو بخش احکام و معرفتی دارد، خاطرنشان کرد: بخش معرفتی زیربنای یک دین است چراکه سؤالات زیادی در ذهن جوانان ایجاد می‌شود و پاسخ آن را باید با بهره‌گیری از علوم معرفتی داد.

ادامه مطلب: نقش تسبیحات حضرت زهرا(س) در رشد معنوی انسان

بدعت ، ویران کننده اسلام

بدعت ، ویرانی اسلام ...

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمودند : هر گاه بدعت ها  در میان امت من آشکار شود، عالم باید علم خویش را آشكار كند ، ( و بدعت زدایی نماید ) و هر كه چنین نكند ، لعنت خدا بر او خواهد بود . و كسى كه نزد بدعت گذارى رود و بزرگش بدارد ،قطعا در ویرانی اسلام كوشیده است.

قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلی الله علیه وآله : إِذَا ظَهَرَتِ الْبِدَعُ فِی أُمَّتِی ، فَلْیُظْهِرِ الْعَالِمُ عِلْمَهُ ، فَمَنْ لَمْ یَفْعَلْ ، فَعَلَیْهِ لَعْنَةُ اللَّهِ . مَنْ أَتَى ذَا بِدْعَةٍ فَعَظَّمَهُ ، فَإِنَّمَا یَسْعَى فِی هَدْمِ الْإِسْلَامِ .

کتاب #اصول_کافی/ جلد۱

کارگاه مجازی

 کارگاه آموزش مجازی

 

 

با عنوان : پوشش و حجاب 

 

با حضورخانم دکتر فخر روحانی

 

زمان : 23 آذر ماه

 

ساعت : 10 الی 24

 

قابل توجه همکاران : آزمون از طریق qomgt.ir

برگزار می شود.

میلاد حضرت زینب

عکس و متن ولادت حضرت زینب 

 

ولادت با سعادت عقیله بنی  هاشم بنت امیرالمومنین ع و خالق ( ما رایت الاّ جمیلا ) حضرت زینب کبری سلام الله علیها  بر شما گرامیان مبار باد.