آزمون انلاین

 

بدینوسیله به اطلاع می رساند که آزمون آنلاین عربی برگزار می شود. از همکاران عزیز خواهشمند است با مطالعه کامل منبع آزمون، حضوری فعال داشته باشند. 

تاریخ آزمون: 97/2/19 ساعت 9 صبح الی 22

منبع آزمون: کتاب راهنمای عربی پایه سوم

                                                                                                                                                                              Related image

 

جشنواره نو آوری در فرآیند آموزش و یادگیری

همکاران محترم که تمایل به شرکت در جشنواره تدریس دارند جهت کسب اطلاعات پیرامون رسانه های پر شمار و روش تدریس تلفیقی و روش مسئله محور و دیگر مطالب پیرامون جشنواره به منوی مطالب آموزشی گروه عربی مراجعه کنید.

فراخوان فروردین ماه

با سلام و عرض ادب

بدینوسیله ضمن تبریک سال جدید به اطلاع همکاران محترم می رساند آخرین فراخوان درس عربی متوسطه اول « فراخوان متن های خلاقانه درس عربی (متن نویسی)» می باشد. خواهشمند است همکاران محترم حداکثر تا تاریخ 97/1/25 متن های خود را با رعایت کلیه شرایط فراخوان به گرو های آموزشی ارسال نمایند.

نحوه شرکت در کارگاه (مجازی) مکالمه از محتوای کتاب عربی

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سایت"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3-زمان ثبت نام و شرکت در کارگاه مجازي از 9 صبح تا 11 شب سه شنبه مورخ 1396/12/22 خواهد بود .

4- کارگاه مجازی شامل يک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل يک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است