تبریک آغاز سال تحصیلی 98-97

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان و ایام ماه محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی،آغاز سال تحصیلی جدید را حضور محترم همکاران تبریک و تهنیت گفته و از زحمات همکاران عزیزی که در سال گذشته نهایت همکاری را با گروه ها داشتند تقدیر و تشکر می نمائیم. و از تمامی عزیزان دعوت می نمائیم که در این سال جدید نیز در فعالیتها و برنامه های مدون گروه همکاری لازم را نمایند. Image result for ‫آغاز سال تحصیلی و ماه محرم‬‎ 

آزمون انلاین

 

بدینوسیله به اطلاع می رساند که آزمون آنلاین عربی برگزار می شود. از همکاران عزیز خواهشمند است با مطالعه کامل منبع آزمون، حضوری فعال داشته باشند. 

تاریخ آزمون: 97/2/19 ساعت 9 صبح الی 22

منبع آزمون: کتاب راهنمای عربی پایه سوم

                                                                                                                                                                              Related image

 

جشنواره نو آوری در فرآیند آموزش و یادگیری

همکاران محترم که تمایل به شرکت در جشنواره تدریس دارند جهت کسب اطلاعات پیرامون رسانه های پر شمار و روش تدریس تلفیقی و روش مسئله محور و دیگر مطالب پیرامون جشنواره به منوی مطالب آموزشی گروه عربی مراجعه کنید.

فراخوان فروردین ماه

با سلام و عرض ادب

بدینوسیله ضمن تبریک سال جدید به اطلاع همکاران محترم می رساند آخرین فراخوان درس عربی متوسطه اول « فراخوان متن های خلاقانه درس عربی (متن نویسی)» می باشد. خواهشمند است همکاران محترم حداکثر تا تاریخ 97/1/25 متن های خود را با رعایت کلیه شرایط فراخوان به گرو های آموزشی ارسال نمایند.