راهنمای شرکت در کارگاه (مجازی) هدایت تحصیلی

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی که با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو شدید با کلیک روی اینجا فرم ثبت اطلاعات خود را تکمیل نمایید . پس از ثبت اطلاعات ، با اطلاع رسانی قبلی به شما فرصت شرکت در کارگاه مجازی داده خواهد شد.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

  • شرکت در کارگاه مجازی فقط از ساعت 9 صبح روز 95/12/4  الی 21 شب  95/12/5  امکان پذیر می باشد .

3- کارگاه مجازی شامل یک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده است و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل آن ، آزمون پایانی قابل دسترسی است .

4- این کارگاه شامل یک آزمون پایانی است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

  • هر کاربر فقط دوبار مجاز به شرکت در آزمون می باشد .
  • سوالات آزمون به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
  • در صورتی که موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در آزمون نشدید فقط یک بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
  • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .
  • حداقل زمان حضور قابل قبول در کارگاه مجازی (مجموع زمان صرف شده برای مشاهده محتوای آموزشی و شرکت در آزمون ) 30 دقیقه  می باشد .
  • به منظور ایجاد فرصت کافی جهت مطالعه دقیق محتوای آموزشی ، فاصله 30 دقیقه ای بین دو فرصت شرکت در آزمون در نظر گرفته شده است بنابراین در صورت عدم کسب حدنصاب لازم در اولین مرتبه ، آزمون به مدت 30 دقیقه غیر فعال خواهد شد .

5- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

تمدید مهلت فراخوان های تولید محتوا - ارزشیابی

با سلام وخداقوت خدمت همکاران محترم
زمان شرکت در فراخوان ارزشیابی  با رویکرد فرآیندی وتولید محتوای الکترونیکی تا روز دوشنبه ۹۵/۱۱/25 تمدید شده است . همکاران فعال وعلاقمند وقت را از دست ندهند وشرکت نمایند.
دستور العمل فرا خوانهای مذکور را از فایل ضمیمه دریافت فرمایید.

تولید محتوا و یا تدوین فرم ارزشیابی در مورد پودمانهای زیر از استان قم پذیرفته می شود.

هفتم : نوآوری و فناوری - کسبو کار
هشتم : اداری ومالی- معماری و سازه
نهم : الگوریتم - ترسین با رایانه - هدایت تحصیلی - پایش رشدو تکامل کودک

با تشکر از تمام همکارانی که در این فراخوان ها شرکت می نمایند.
از بهترین آثار مراتب تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

ضمیمه

به روز رسانی نرم افزارهای کتاب هشتم

با عرض سلام خدمت هکاران محترم

نرم افزارهای انیمیشن ساز و مبدل ویدئو و movie maker به روز رسانی شده ونسخه جدید آن در قسمت مطالب آموزشی قرار دارد . لطفا جهت دریافت آن به دسته بندی محتوا ، مطالب آموزشی مراجعه فرمایید.

نصب تلگرام نسخه دسکتاپ

مژده مژده : عزیزان علاقه مند به برنامه تلگرام که به هر دلیلی این برنامه را بر روی گوشی خود ندارند به راحتی می توانند این نسخه تلگرام را از فایل ضمیمه زیر دریافت نمایند و بر روی کامپیوتر شخصی خود نصب نمایند و از آن استفاده ببرند.

ضمیمه