برگزاری کارگاه عملی الکترونیک

  با سلام واحترام خدمت همکاران محترم

در رابطه با کارگاه الکترونیک روز پنجشنبه ۹۷/۱۰/۱۳ ویژه خواهران و 97/10/20 ویژه برادران نکاتی را یادآور می شویم .انشاءالله که با برنامه ریزی دقیق تر کارگاه مفید تری برگزار کنیم.

۱-در کارگاه الکترونیک مدار جعبه آهنگین بسته می شود(کار می شود) که هزینه جعبه آن ۵۰۰۰ تومان و هزینه کیت آن حدود 7000 تومان می باشد که مجموعاً حدود ۱۱۰۰۰-۱۲۰۰۰ تومان می شود که می توانید در گروههای ۲ یا ۳نفره کار کنید.
۲-همکارانی که مایل باشند می توانند کیت وقطعات لازم را خودشان تهیه نمایند وبا خود به کارگاه آورده وکار کنند.
۳-در کارگاه هویه و وسایل لازم وجود دارد اما به دلیل اینکه تعداد همکاران شرکت کننده در کارگاه مشخص نیست اگر همکاران بتوانند هویه مدرسه شان را به امانت گرفته وبا خود بیاورند ممنون خواهیم شد.همچنین اگر به ماسک یا هر وسیله ایمنی دیگر مثل دستکش نیاز دارید ،همراه خود بیاورید.

۴-همکارانی که در رابطه با پودمان الکترونیک یا قطعات الکترونیکی (مثل بِرد بُرد ،خازن،ترانزیستور،دیود،مولتی متر و...)سئوال دارند ویا به طور کلی هر اشکالی در رابطه با این پودمان دارند  می توانند در پایان کارگاه از اساتید بپرسند.
۵-در پایان کارگاه هم  در صورت فرصت داشتن ،به سئوالات سخت افزاری همکاران در مورد کامپیوتر (مثل بازو بسته کردن قطعات و...)پاسخ داده خواهد شد وهمکاران متقاضی می توانند پس از کارگاه الکترونیک بمانند وسئوالات خود را دراین زمینه هم از اساتید بپرسند.

۶- در پایان باز هم همکارانی که تمایل شرکت در این کار گاه را دارند به سرکار خانم حسینی یا جناب آقای طباطبایی از طریق تلگرام،ایتا و یا پیامک اطلاع دهند بسیار ممنون خواهیم شد تا برنامه ریزی دقیق تری انجام شود.

 

برگزاری فراخوان ارتقاء سطح دانش و مهارت ارزشیابی عملکردی در (پودمان رایانه ای)

با سلام و احترام خدمت همکاران گرامی:

یک فراخوان  دیگرکه هم اکنون از طرف دبیرخانه کشوری به دست ما رسیده از قرار زیر است:

این فراخوان با موضوع : ارتقاء سطح دانش و مهارت ارزشیابی عملکردی در )پودمان رایانه ای( می باشد.

همکاران محترم می توانند در یک ، دو و یا هر سه مهارت ذیل شرکت نمایند.

پایه هفتم

پایه هشتم

پایه نهم

Word

Toon Boom Animation

Brics CAD

 

 

همکاران متمایل به شرکت در این فراخوان ابتدا باید تا نیمه دوم دی ماه ثبت نام نمایند ( از طریق پیامک ، تماس تلفنی یا پیام شخصی در پیام رسان تلگرام و ایتا با سرگروه های کار و فناوری استان قم ) و سپس در آزمون های کتبی و عملکردی که در نیمه اول بهمن ماه برگزار می گردد شرکت نمایند .

نفرات برتر برای مرحله کشوری به دبیرخانه کشوری کار و فناوری واقع در استان البرز معرفی می گردند که البته از این عزیزان چه در مرحله کشوری رتبه کسب نمایند یا ننمایند تقدیر به عمل خواهد آمد.

همکاران نیروی آزاد نیز می توانند در این فراخوان شرکت نمایند ولی در صورت انتخاب این عزیزان امکان دریافت تقدیرنامه رسمی بدون کد پرسنلی فراهم نیست.

چکیده فعالیت های گروه کار و فناوری استان قم سال 98-97

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت همکاران گرامی

چکیده فعالیت های گروه کار و فناوری استان قم سال  98-97همراه با شیوه نامه فراخوان گرامیداشت روز کارگاه در فایل زیر قرار دارد. برای دریافت به آن مراجعه فرمایید.

 

دانلود

نمونه طرح درس ملی

همکاران محترم برای دریافت  و مشاهده چند نمونه طرح درس از پودمان های کلاس نهم ،به سربرگ دسته بندی محتوا > مطالب آموزشی مراجعه فرمایید.