برگزاری کارگاه عملی الکترونیک

  با سلام واحترام خدمت همکاران محترم

در رابطه با کارگاه الکترونیک روز پنجشنبه ۹۷/۱۰/۱۳ ویژه خواهران و 97/10/20 ویژه برادران نکاتی را یادآور می شویم .انشاءالله که با برنامه ریزی دقیق تر کارگاه مفید تری برگزار کنیم.

۱-در کارگاه الکترونیک مدار جعبه آهنگین بسته می شود(کار می شود) که هزینه جعبه آن ۵۰۰۰ تومان و هزینه کیت آن حدود 7000 تومان می باشد که مجموعاً حدود ۱۱۰۰۰-۱۲۰۰۰ تومان می شود که می توانید در گروههای ۲ یا ۳نفره کار کنید.
۲-همکارانی که مایل باشند می توانند کیت وقطعات لازم را خودشان تهیه نمایند وبا خود به کارگاه آورده وکار کنند.
۳-در کارگاه هویه و وسایل لازم وجود دارد اما به دلیل اینکه تعداد همکاران شرکت کننده در کارگاه مشخص نیست اگر همکاران بتوانند هویه مدرسه شان را به امانت گرفته وبا خود بیاورند ممنون خواهیم شد.همچنین اگر به ماسک یا هر وسیله ایمنی دیگر مثل دستکش نیاز دارید ،همراه خود بیاورید.

۴-همکارانی که در رابطه با پودمان الکترونیک یا قطعات الکترونیکی (مثل بِرد بُرد ،خازن،ترانزیستور،دیود،مولتی متر و...)سئوال دارند ویا به طور کلی هر اشکالی در رابطه با این پودمان دارند  می توانند در پایان کارگاه از اساتید بپرسند.
۵-در پایان کارگاه هم  در صورت فرصت داشتن ،به سئوالات سخت افزاری همکاران در مورد کامپیوتر (مثل بازو بسته کردن قطعات و...)پاسخ داده خواهد شد وهمکاران متقاضی می توانند پس از کارگاه الکترونیک بمانند وسئوالات خود را دراین زمینه هم از اساتید بپرسند.

۶- در پایان باز هم همکارانی که تمایل شرکت در این کار گاه را دارند به سرکار خانم حسینی یا جناب آقای طباطبایی از طریق تلگرام،ایتا و یا پیامک اطلاع دهند بسیار ممنون خواهیم شد تا برنامه ریزی دقیق تری انجام شود.